אודות

 
נעים מאוד, שמי עופר קוז'וקרו, דור שלישי בייצור רהיטים.
החיבה לאסתטיקה, האהבה לעבודת ידיים וליצירה, המקוריות והחדשניות, עוברת אצלנו בין הדורות.
זה התחיל בשנות ה-60 עם סבא שלי, אשר פתח בית חרושת לייצור מזרנים מקש ועשב ים.
עם השנים העסק גדל והתפתח וסבי החל לעבוד עם המותגים המובילים, והפך לשם דבר בתחום המזרנים והרהיטים.
זה המשיך לאבא שלי ואחי, שהתמחו בייצור רהיטים לבתי מלון ומסעדות, ונחשבו למובילים בתחום וזה היגיע עד אלי, ולהתמחותי בייצור רהיטים מותאמים אישית.

אנחנו חיים בתקופה בה בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, מתאפשר לנו בקלות רבה יותר, להגשים חלומות, וליהנות ממענה מושלם על כל הצרכים והדרישות.
בתור מי שמכיר את עולם הרהיטים עוד מהילדות המוקדמת, מאוד חשוב לי להתאים את פתרונות הריהוט אותם אני מציע לתקופה, ולכן, אני עושה שימוש בידע ובניסיון שצברתי, ובכישורים והכישרון שירשתי, על מנת לאפשר לכל אחד מלקוחותיי ליהנות מפתרונות שיגשימו להם את החלומות.
בכדי לתכנן ולייצר רהיטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר אותם ניתן לקבל, אני מקפיד לא לשקוט על שמרי, וכחלק מכך, להיות בין הראשונים לאמץ טכנולוגיות חדשניות, לבקר בתערוכות רהיטים עולמיות, ללמוד טכניקות חדשות ולאפשר לכל אחד מלקוחותיי הרבים ליהנות מרהיטים בעבודת יד ובהתאמה אישית אשר עומדים בסטנדרטים שאינם מתפשרים.

מלבד המקצועיות, האיכות והסטנדרטים הבלתי מתפשרים, אני גם מקפיד לשים דגש רב על נושא השירות. כשלקוח פונה אלי – בין אם מדובר בלקוח פרטי ובין אם מעצב פנים או אדריכל, חשוב לי להבין לעומק את מלוא דרישותיו וצרכיו – עד לפרטים הקטנים ביותר. לכן, כל לקוח זוכה לייעוץ אישי הניתן בביתו – על מנת לוודא שהרהיט גם ישתלב בצורה הרמונית ונכונה בחלל.
מיטות מרחפות, מזרנים זוגיים בהתאמה למשקל של שני הצדדים, רהיטים חכמים שמשנים את צורתם בהתאם לגודל החדרים, חידוש רהיטים מלפני עשרות ואף מאות שנים הם רק חלק מהחלומות שהגשמתי ללקוחותיי עד היום, מוזמנים ליצור איתי קשר, לספר לי על הרהיט החלומי שלכם, ואני אעשה הכול בכדי שגם הוא יתגשם.
 
 

מהרעיון ועד הצבת הרהיט במקומו

 
לאחר שתצרו אתי קשר אגיע לביתכם להכירכם ולראות את החלל המדובר. אלמד את השטח והצורך, אשרטט את הרהיט המבוקש במידות הדרושות, וביחד נשב עם מגוון עצום של קטלוגים ונבחר בדים, צבעים וטקסטורות.
מיטה זוגית? אייצר עבורכם מזרן שבצד שלךְ יתאים לךְ ובצד שלךָ יתאים לךָ... אתאים את דרגת הקושי של המזרן לגודל, למשקל, לבעיות אורתופדיות שונות ולהעדפתך האישית.
בשלב הבא תוזמנו בשמחה לסטודיו שלי. תראו, תריחו ותרגישו חלק ממלאכת היצירה משום שאני רואה בכם שותפים בתהליך. אגב, זו גם הסיבה לכך שאני היחיד בארץ החושף את הסוד שמאחורי המזרן! בכל פריטי הריהוט שלי מותקן רוכסן המאפשר לך לראות בדיוק מאילו שכבות וספוגים מורכב המזרן.
 

השמים הם הגבול

 
מילדות התוודעתי לכל סודות הריפוד ועיצוב הרהיטים, ועד היום אני מקפיד לטוס לתערוכות הריהוט החשובות בעולם ולהיחשף לטכניקות הריפוד והתפירה המתקדמות ביותר. האתגר שלי הוא להמציא, לעצב ולייצר פריטי ריהוט ייחודיים וחד-פעמיים, ולצורך כך אני משתמש בידע העצום שרכשתי, בטכניקות מורכבות ובחשיבה מחוץ לקופסה. השילוב בין פרקטיות והמצאתיות מאפשר לי לתכנן ולייצר עבורכם כמעט הכול!
 
צרו קשר כבר היום וביחד נהפוך חלום למציאות!
 
בין לקוחותיי:
 
 
משרד הביטחון
בתי אבות
בתי כנסת
רופאי שיניים
 
 
 
המעצב יוסף פרץ
גליה אלבין
אילנה גור
בית לסין והקאמרי