המיוחדים שלנו

 
בין המיוחדים שלנו מזרן עם כרית תמיכה מיוחדת לאלה מכם שעומדים הרבה על הרגליים,
לסובלים מבעיות בזרימת הדם, מכאבי רגליים או מנפיחות ברגליים, לנשים בהריון.
הפטנט: שיפוע שמזרים את הדם לכיוון הגב, וכך מפחית מכאבי הרגליים ומהלחץ על הגב התחתון.
ב"מיוחדים שלנו" ניתנת תשומת לב מיוחדת לנוחות ולהנדסת אנוש בתכנון, כולל תמיכה בגב, בצוואר,
שימוש בדרגות קושי שונות וכו'.

אתם מוזמנים לאתגר אותנו בצרכים ובבקשות מיוחדות –
לנו יש את כל הידע הדרוש והרבה הרבה רצון טוב ועבודה עם נשמה. שווה לנסות!

 
 
אם יש לכם חלומות על רהיטים מיוחדים, אשר שונים מכל מה שאתם מכירים, אין שום סיבה שלא תגשימו את החלומות המדוברים.
אם אתם מחפשים אחר רהיטים מסוימים ולא מוצאים מתוך ההיצע הנרחב המוצע עבורכם את הרהיטים המושלמים - אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.
עופר קוז'קרו מציע עבורכם שירות של תכנון ועיצוב רהיטים מיוחדים ומרשימים, אשר יספקו את המענה המושלם על מלוא הצרכים והדרישות, ואף יגשים בעבורכם חלומות.
כמובן, שאם אתם עדיין לא בטוחים במאת האחוזים מה אתם רוצים, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים ויסודיים אשר יסייעו לכם לתכנן בסופו של דבר את הרהיטים המושלמים – ואין באמת שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.
 

הכול מתחיל בתכנון מקדים

 
בדרך ליצירת רהיטים שהם גם מיוחדים, גם מרשימים, וגם בעלי היכולת לספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים, חשוב להקפיד על תכנון ייסודי ומקיף, של הרהיט המבוקש.
נדרש להבין לעומק באיזה סוג של רהיט מדובר, מה הפונקציונליות אותה אתם מייעדים לו, את מי מבני הבית הוא אמור לשמש – לדוגמא, אם הוא אמור לשמש גם ילדים צעירים, חשוב לשים דגש גם על הנושא הזה בהליך התכנון. חשוב לתכנן צבעים, אלמנטים ועיצובים, וכמובן, להקפיד שהרהיט יתאים לחלל בו אתם מעוניינים שהוא ישתלב.
חשוב לקחת בחשבון שככל שתבינו בצורה מעמיקה יותר באיזה סוג של רהיט אתם מעוניינים, ובהתאם, תדעו גם לתאר את אותם הדרישות והצרכים, כך יעלו הסיכויים שהרהיט יענה על מלוא הדרישות שלכם – כמובן, שאיש מקצוע מנוסה כמו עופר קוז'וקרו ידע לייעץ, לכוון אתכם ולסייע לכם להבין בדיוק למה אתם זקוקים.
 

כשהרהיט המושלם מוכן

 
אם הקפדתם להבין לעומק מה אתם רוצים, השכלתם לבחור לצורך המטרה באיש מקצוע מנוסה ומוכשר, וביחד אתו תכננתם בצורה מקיפה ומעמיקה את הרהיט המבוקש, אתם עתידים בסופו של דבר ליהנות מאותו הרהיט שיענה על כל הצרכים והדרישות, וכמובן, גם יגשים לכם את כל החלומות. עכשיו, כל שנשאר לכם לעשות, זה ליהנות מהרהיט החדש, מהעיצוב הייחודי שלו, מהפונקציונאליות שלו ומהתכונות שהוא טומן בחובו.
לקבלת פרטים נוספים, או ייעוץ לגבי רהיטים מיוחדים, מוזמנים ליצור קשר עם עופר קוז'וקרו.
 
ריהוט גן
ריהוט לחדרי ילדים ולחללי משחקים פינות ג'ימבורי ופינות משחק ציבוריות
ריהוט לגני ילדים הרהיטים מיוצרים מחומר דמוי עור ברמה גבוהה מאוד, מתאימים ל"חוץ"
וחשוב מאוד: חסיני אש!

המיוחדים שלנו ניתנים לייצור בכל קשת הצבעים והמידות!
 

המיוחדים שלנו וריהוט גן - גלריה