חידוש רהיטי וינטג

 
לרבים מאתנו יש בבית רהיטים ישנים, שמצד אחד הם לא מרוצים מהצורה בה הם נראים, ומהצד השני, הם גם לא מוכנים לוותר עליהם כל כך בקלות – הן מסיבות סנטימנטליות והן מסיבות רבות אחרות.
החדשות הטובות הן, שבאמצעות שירות מקצועי ואיכותי של חידוש ושיפוץ רהיטים, ניתן להשיב להם את זוהרם שאולי אבד עם הזמן, ואף לשפר את המראה שלהם.
עופר קוז'וקרו מתמחה בחידוש, שיפוץ וריפוד של רהיטים מכל הסוגים.
ניסיון של שנים ארוכות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, יכולת להבין את מלוא הצרכים והדרישות של הלקוחות, וכמובן, כישרון רב, מאפשרים לעופר, להפוך גם רהיטים המוגדרים במצב גרוע, למעוצבים ומרשימים.
 

ההיסטוריה חוזרת- אין כמו חידוש של רהיטי וינטג' מקורי

 
אחרי 3 דורות של ייצור רהיטים וחידושם, אנו תמיד מתגעגעים לעיצוב של פעם לזכרונות של הכורסאות שהיום כבר לא ממש מייצרים וגם אם כן, הם לא כמו שתכננו פעם, אנו מזמינים אתכם להגשים כל חלום אם יש לכם כיסא או כורסא ישנה שהבעיה היחידה שלה שהיא מאוד ישנה וריפוד חדש יכל להפוך אותה להרבה יותר שימושית, אני מזמין אתכם להגיע אלי עם כל רהיט או לשלוח אלי דרך הוואטסאפ ולקבל מענה אישי של תכנון ועיצוב הרהיט הבא חידוש ורענון לרהיט ישן.
 

להלן תמונות של רהיטים ישנים שחודשו וחזרו לשימוש

 
איזה כיף לדעת שהכיסא מהבית של סבתא שמלא בזכרונות יכל להיות שמיש שוב, גם אם הוא כבר בלוי, גם אם יש איזה קרע בריפוד, אל דרגה, הכל אפשר לחדש ואפילו להוסיף או לרענן, אם יש את הרהיט הישן שמעוצב בסגנון וינטג שהיום כבר לא מייצרים, תרצו אותו בגוון צבע אחר וסוג אחר של בד, אל דאגה, הכל אפשרי, לחדש, לרענן ולשנות גוון של רהיטים ישנים ולהפיכם לחדשים שמישיים בעלי ערך ענקי של זכרונות של פעם