מזרנים ומיטות

 
במזרנים שאני מייצר אני עושה שימוש בחומר ייחודי, Memory Foam ("ספוג זיכרון"),
שפותח ע"י נאס"א ומיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. חומר זה מתאים את עצמו בצורה מושלמת ומדויקת בהתאם
למנח הגוף, תומך בכם תוך כדי צמצום הלחץ והכאב, וברגע שאתם משנים תנוחה חוזר תוך שניות למצבו המקורי.
אני יצרן המזרנים היחיד בארץ שמתקין רוכסן במזרן המאפשר לראות את כל שכבות הספוג המרכיבות אותו.
הידע וההיכרות שלי עם סוגי הספוגים ועם דרגות הקושי השונות שלהם, מאפשרים לי ליצור מזרנים בהתאמה אישית לפי העדפות
אישיות ונתוני גובה ומשקל. למיטות מתקפלות אני מייצר מזרנים גמישים יותר, ובהתאם לאנטומיה של הלקוח נותן מענה של תמיכה בגב ובצוואר.
הנוחות והמענה האורתופדי באים לידי ביטוי גם בכורסאות ובספות שאנו מייצרים ומעבר לכול איש לא יוכל לומ
שראה ספה או מיטה כזו במקום אחר!
כל רהיט הוא אחד מסוגו.
ניתן לייצור בכל עובי ובכל מידה בהתאמה אישית!
 

טיפים לפני בחירת מיטה

 
שימו לב גולשים יקרים, אתם בטח מחפשים להזמין מיטה או מזרן, אתם במקום הנכון, אבל לפני הכל חשוב שתדעו, כל ייצרני המזרנים בעולם כלל לא יגידו לכם מה מכיל בתוך המזרן, זה אחד הדברים החשובים, מכוון שיש כמה סוגים של ספוגים בעלי דרגת קושי שונה, יש גם איכויות שונות, לרוב המזרנים מגיעים סגורים ולא ניתן לדעת מה באמת מכילה וכמה אחוז מכל סוג של ספוג, אצלינו אפשר לדעת בדיוק כמה מכיל המזרן.

ניתן לקבל מזרן בדרגת קשיחות שתרצו, ואף לראות בכל זמן נתון מה יש באמת בתוך המזרן, אנו מייצרים לכם את המזרן בהתאמה אישית, גודל רוחב ודרגת קשיחות ניתן אף להזמין מזרן זוגי שצד אחד רך יותר והצד השני קשה מעט, אבל מה שהכי חשוב במזרן שאנו מתכננים לכם באופן אישי, שניתן לשלב רוכסן (ריצ'רצ') המאפשר לכם לפתוח ולראות מה מכיל בתוך המזרן.בדיוק כמו בתמונה, תראו שניתן לפתוח ולסגור את המזרן ולראות מאיזה חומר עשוי המזרן.
 
מזרן עם רוכסן מותאם אישית
 

מזרנים ומיטות - גלריה

 
 
ישנם אנשים אשר מחכים כל היום לרגע בו הם ישימו את הראש על המזרן וישקעו לתוך שינה מפנקת ועמוקה.
אבל בכדי שהשינה אכן תהיה מפנקת – ובנוסף על כך, גם איכותית ובריאה, ישנה חשיבות גבוהה להקפיד על איכות המזרן על גביו נישן.
כידוע, השוק מציע מגוון רחב של מזרנים, מאחוריהם עומדים מותגים שונים – חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות, יחד עם זאת, מי שלא רוצה להתפשר על המזרן שלו, ומבקש ליהנות ממזרן אשר יענה על מלוא דרישותיו וצרכיו, יבחר להזמין מזרן מותאם אישית.
 

הייחודיות של מזרן מותאם אישית

 
כאשר מדובר במזרנים לכל אחד יש כידוע את ההעדפות שלו, יש כאלו שמעדיפים, מזרן רך ואחרים קשה יותר, יש כאלו שיש להם העדפות לחומרים מסוימים וכאלו לחומרים אחרים וכו'. לעיתים ההעדפות של שני בני זוג אשר אמורים לחלוק את אותו המזרן, יהיה גם הן שונות אלו מאלו. החדשות הטובות הן, שבאמצעות מזרן מותאם אישית, ניתן ליצור מזרן אשר יענה על הדרישות של שני הצדדים – קיימת אפשרות לתכנן מזרן המתאפיין בדרגת רכות מסוימת בצדו האחד, ודרגת רכות אחרת בצדו השני, כמו גם שילוב של מספר חומרים שונים, לצורך קבלת התוצאה המבוקשת.
מי שסובל מבעיה אורתופדית כזאת או אחרת, יוכל גם הוא ליהנות מהתועלות הרבות של מזרנים בהתאמה אישית, מעצם העובדה שהמזרן יתוכנן תוך התחשבות באותה הבעיה.
מזרן בהתאמה אישית, יהווה כפתרון גם עבור אנשים אשר זקוקים למזרן בגודל לא סטנדרטי – לדוגמא, אנשים שבחרו להזמין גם מיטה זוגית גדולה במיוחד, וזקוקים למזרן אשר יתאים עבורה.
יצירת המזרן המושלם, דורשת מצד בעל המקצוע מיומנות גבוהה, ניסיון רב, ושימוש בכלים וטכנולוגיות מתקדמות, ובדיוק מהסיבה הזאת, במידה ואתם מעוניינים במזרן מותאם אישית, העומד בסטנדרטים גבוהים, עופר קוז'וקרו יהווה עבורכם את הכתובת הנכונה למטרה.