מיטות וספות

 

תכננו את חדר המיטות שלכם ושל ילדכם

 
קטגוריית התמונות שלהלן היא המצאותיו של עופר ובקשות אישיות של לקחות .
את הספות והמיטות הללו עופר המציא לבדו מפרי דמיונו ומיכולותיו היצירתיות וכמו כן חלק מהתמונות הם רעיונות שהביאו לקוחות(בקשות אישיות) שעופר הביא לידי ביצוע .

התמונות מציגות בכל מוצר את התכנון מהפנייה הראשונה של הלקוח, סרטות מיוחד וספציפי לבקשת הלקוח ועד לייצור והגשמת החלום, לעופר שנים של ניסיון הוא דור שלישי למשפחה של מרהטים, עופר חידש ושדרג המון פתרונות יצירתיים של ריפוד חידוש ורענון של רהיטים ממגוון סוגים.
 

מיטות וספות מודולאריות

 
המחלקה המודולארית שלנו מציע לכם רהיטים מודולרים מותאמים אישית לגודל החדר לפי התאמה אישית, עם או בלי ארגז, ספא שהופכת למיטה או כורסא שהופכת לפינת שישבה מיוחדת הכל אפשרי להלן הסבר על הרהיט המודולרים הזה שתוכנן בהתאמה אישית ללקוחה שדרשה ספא מקצועית מרופדת היטב, שתהפוך למיטה וגם מקום איחסון וזה מה שיצא, תכנון אישי ונכון בהתאם לגודל החדר אפשר לנו לתת ללקוחה את מה שהיא רצתה בדיוק.

המיטה זהו מקום בו אנו מבלים לא מעט שעות מידי יום, אם תייצרו את המיטה שלכם או מזרן מותאם אישית תוכלו לבחור שכיסוי המיטה תהיה אפשרית לפתיחה, כך ניתן לראות מה שמו לכם בתוך המזרן ואף ניתן להוציא ולכבס, בחרו לתכנן את הרהיט שלכם בהתאמה אישית ותהינו ממגוון רחב של אפשרויות, חידוש או תכנון רהיטים באופן אישי.
 
 
ספא נפתחת עם פתח איחסון
 
 
 
ספא נפתחת למיטה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספא 3 מושבים
 
 
 
מיטה מתכווננת
 
 
 
ספה חידוש ותכנון