מערכות ישיבה

 
פינות הרביצה המודולריות שלנו מיוצרות תוך שימוש
בחומרי הריפוד ובאריגים האיכותיים ביותר. תפר הקדר הייחודי בשולי הבד
מהווה אלמנט עיצובי המדגיש את קווי המִתאר של הריפוד. היחידות המרכיבות את פינת הרביצה
מורכבות מיחידות נפרדות הנפתחות למיטות שינה. כל יחידה מיוצרת בפני עצמה, כך שניתן
לבחור יחידות ולהחליט איך לשלב ביניהן ללא תלות במבנה מוכתב מראש!

ניתנות לייצור בסוגי בדים שונים, בגדלים ובעוביים שונים וכן בבדים רחיצים!
 

פינות רביצה - גלריה

 
 
פינות רביצה (או בשמן הנוסף, פינות זולה) יכולות להתאים לכל בית ודירה. פינות הרביצה יכולות להיות ממוקמות בחצר, מרפסת או גינה, או בתוך הבית עצמו.
לא משנה מהו המקום בו תבחרו למקם את פינות הרביצה, בכוחן לטמון בחובן שורה ארוכה של תועלות ובין היתר: להכניס תחושה של חופש הבית, לתרום לעיצוב הכללי של הבית, לגבש את בני המשפחה מעצם יצירת מקום מפגש נעים וכיפי, וכמובן, לאפשר אירוח איכותי וחווייתי יותר.
פינות רביצה, בדרך כלל מבוססות על בסיס העשוי מעץ מלא, מזרן, כריות ומשענות, כאשר ניתן לעצב את הפינות בצורות שונות, ולהוסיף עוד ועוד אלמנטים, אשר ייצרו את העיצוב המושלם.
 

תכנון פינות רביצה

 
תכנון פינות רביצה, יהווה את השלב הראשון ובעל ההשפעה הרבה ביותר על התוצאה, בכדי לתכנן את פינת הרביצה, חשוב בשלב הראשון להגדיר פרטים הנוגעים אליה: מיקומה, את מי היא אמורה לשמש: את בני המשפחה בלבד, את האורחים וכו' – אם יש לכם ילדים חשוב כמובן גם לקחת את הנושא הזה בחשבון ולדאוג שהפינה תהיה מותאמת גם עבורם. החלטה נוספת אותה חשוב לבצע נוגעת לנושא של חומרי גלם וצבעים – האם אתם מעוניינים שהבסיס יהיה עשוי מעץ, או אולי מאבן, ואלו החלטות עיצוביות חשוב לבצע, על מנת להבטיח שאותה פינת רביצה תשתלב בצורה הרמונית ומרשימה עם הבית או החצר, בו היא תוקם.
חשבו אם אתם מעוניינים שפינות הרביצה, יתאפיינו בעיצוב אחיד, או אולי יכללו אלמנטים מגוונים כמו: סוגים שונים של כריות, מזרן, מיטת פוטון ועוד.. כמובן, שאם פינת הרביצה ממוקמת מחוץ לבית, חשוב לתכנן גם את פתרון ההצללה.
 

פינות העונות על מלוא הדרישות

 
 
פינות יצירה אשר התכנון שלהן מתבצע בצורה יסודית, תוך היכרות עם מלוא האפשרויות העיצוביות המוצעות, חשיבה יצירתית, ובהתאמה מלאה לתקציב – גם אם התקציב העומד לרשותכם הוא לא גבוה במיוחד, תוכלו ליהנות בסופו של דבר מתוצאות מרשימות.
אם גם אתם מעוניינים בפינות רביצה, ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר, עופר קוז'וקרו או איש המקצוע אליו כדאי לפנות לצורך המטרה – הניסיון, הכישורים והיכולות, יאפשרו לכם ליהנות מאותה פינה אשר תענה על מלוא הצרכים והדרישות.