פתרונות ישיבה

 

סוף מעשה במחשבה תחילה

 
פתרונות האירוח שלנו מתוכננים ומיוצרים ביד אומן כפתרון רב-תכליתי לישיבה נוחה ולשינה לצד רמת אסתטיקה ועיצוב מהשורה הראשונה!
הרהיט משנה "מופע" וייעוד במהירות ובקלות, ונותן את המענה הטוב ביותר הן כספת ישיבה או כורסה נוחה, יפה ואסתטית והן כרהיט שינה בעל מזרן אורתופדי נוח ומפנק.פתרונות האירוח מתאימים במיוחד ל-
  • דירות מגורים ואירוח
  • דירות Airbnb
  • צימרים ויחידות להשכרה
ניתנים להזמנה בכל גודל וצבע ובהתאמה אישית!
 
אנחנו יצורים חברתיים וככאלו, רובינו אוהבים לארח בתדירות כזאת או אחרת, כאשר המטרה שלנו תהיה לספק חוויית אירוח נעימה ומהנה לכל מי שנבחר להזמין לביתנו.
למי שיש בית גדול ומרווח, בדרך כלל תהיה האפשרות לאחר גם אורחים רבים, ולספק להם תנאי אירוח ראויים – בין אם מדובר באירוח לצורך ארוחה, ובין אם כזה אשר כולל גם לינה.
לעומת זאת, אנשים חיים בדירות קטנות, או שחללי האירוח בדירה שלהם אינם גדולים, יכולים לחוות קושי רב יותר עם נושא האירוח.
החדשות הטובות עבור בעלי הדירות הקטנות הן, שבאמצעות פתרונות אירוח חכמים וחדשניים, ניתן יהיה לארח ברמה גבוהה גם בחללים קטנים.
 

פתרונות אירוח חכמים וחדשניים

 
רובינו לא מארחים כל יום, ולכן, הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים החיים בדירות קטנות, יבוא לידי ביטוי ברהיטים מודולאריים שניתן לקפל אותם, או לעשות בהם מספר שימושים – כך שכשאנו מארחים, נוכל לעשות בהם שימוש לצורך האירוח, ובאשר הימים, נוכל או לקפל אותם וכך לוודא שהם לא יתפסו מקום מיותר בחלל, או להפיק מהם שימוש פרקטי אחר – לדוגמא, במקרה של ספות הנפתחות למיטה זוגית, אשר יכולות לשמש אותנו ביום יום כספה, ואם אנו מארחים לצורך לינה, נוכל להשתמש בהם בתור מיטה.
בחירה מושכלת של רהיטים אשר מתאפיינים מצד אחד בעיצוב מרשים, אשר יכול להשתלב בצורה הרמונית בחלל, ומצד שני יהיו גם פונקציונאליים הן עבור שימוש יומיומי והן עבור אירוח, תספק מענה על מלוא דרישותינו וצרכינו מבלי שנצטרך לעשות פשרות, או לוותר על דברים מסוימים רק בגלל שהדירה שלנו כוללת חללים או חדרים קטנים
 

פתרונות מותאמים אישית

 
אם גם אתם תרים אחר פתרונות אירוח מעוצבים, פרקטיים ומרשימים, אשר יספקו מענה על דרישותיכם ואף יאפשרו לכם לנצל את החדרים והחללים בבית שלכם בצורה מיטבית, אתם מוזמנים ליצור עם עופר קוז'וקרו.
הניסיון רב השנים, הכישורים וההקפדה על עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות ועם חומרי גלם איכותיים, מאפשרים לעופר קוז'וקרו ליצור עבורכם פתרונות אירוח אשר יספקו מענה לדרישותיכם ויתאימו באופן מושלם לדירה שלכם.
 

פתרונות האירוח שלנו - גלריה